Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Zobacz, gdzie nabyć drukarki 3D

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne technologie oraz maszyny. Wyliczono, iż używając drukarek 3D i pozostałych produktów Stratasys można zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony prawie o 90 procent. Kluczowe idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i drukarek 3D, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduży model, działający w autorskiej, nowatorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi odmianę technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się nieskomplikowaną obsługą i ergonomiczną budową. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, w związku z tym można otrzymać identyczne makiety, do czego dąży się głównie w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w rozmaitych branżach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Druk jest trwały oraz precyzyjny, a w trakcie procesu wydruku nie pojawiają się odkształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]