Rolety okienne na każdą kieszeń

Nie masz pomysłu na modne i nowoczesne zaaranżowanie swojego pokoju? Jeden, niedrogi produkt pomoże zupełnie przeobrazić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Z pomocą tej przesłony możesz dodać kolorytu dowolnemu pomieszczeniu albo nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc podpowie, jak dokonać trafnych, zakupowych decyzji.

Jak wybrać rolety okienne?

Jest wiele fasonów okiennych rolet wewnętrznych . Można je dzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkanin, charakteryzujących się różnym zakresem przepuszczania światła. Jest to zazwyczaj poliester – prosty do czyszczenia i wygodny w utrzymaniu.
Ze względu na funkcje klasyfikujemy rolety na okienne i ścienne. Inny podział to poziom zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym rodzajem są rolety dzień i noc typu zebra bądź 100% zaciemnienia.
Następny podział to rolety standardowe lub na wymiar. Ten drugi rodzaj zaleca się do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z większą liczbą modułów albo wieloma ozdobnymi detalami. Jeśli chodzi o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety okienne – czy są tanie?

Ponieważ rywalizacja na rynku rolet jest duża, podobnie jak wciąż rosnące grono producentów, obecnie rolety możesz kupić w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Regularna cena jest niska, a do tego zdarzają się także promocje i akcje specjalne, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są tanie i właściwie każdy może sobie na nie pozwolić.
Bogata kolorystyka, bezinwazyjny montaż i nowoczesne projekty sprawiają, że taka przesłona na okna jest coraz popularniejsza. Koszt zakupu w stosunku do jakości i długiej żywotności rolety jest bardzo atrakcyjny, dlatego miłośników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz nie brakuje.