Producent drzwi drewnianych – jakość i dbałość o produkt

Uzyskaj więcej informacji o drzwi wewnętrzne producent

Oknostol to firma, która może pochwalić się wieloletnią praktyką w produkcji różnego typu modułów drzwi i okien drewnianych. Okres obecności na polskim rynku sprawiło, że jej specjaliści gwarantują klientom najlepszą jakość sporządzanych produktów i usług. Okna przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich trwałość, ale też najwyższa funkcjonalność, uzyskane za sprawą zastosowania w toku ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji oraz montażu modułów stolarki otworowej pracownikom firmy przyświeca troska o zachowanie czterech wartości: satysfakcji klienta, wysokiej jakości produktów, pełnego komfortu ich użytkowania, a także absolutnego bezpieczeństwa.

Czym charakteryzują się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien cechuje się dużą dbałością o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar proponowane przez tę firmę to doskonały wybór dla klientów, którzy poszukują niecodziennych, ale trwałych oraz w pełni funkcjonalnych produktów. Zapewniają one domownikom wysoką wygodę – efektywnie chronią przed zewnętrznymi hałasami i stanowią bardzo dobrą izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale również podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa swoich wyrobów – wyposaża się je w systemy utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich nieprzeciętna, atrakcyjna stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, gdyż wytwarzane są tylko z materiałów wysokiej jakości.

Jakie usługi proponuje producent drzwi drewnianych?

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć też w obszarze obsługi klientów. Każda osoba, która zdecydowała się na skorzystanie z usług Oknostol otrzymuje bezpłatne doradztwo przy doborze właściwego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w domu, co da pewność, iż montaż drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar według ich indywidualnego szkicu, bezbłędnie zharmonizowanych ze z konkretną wizją. Tyczy się to nie tylko sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale również ich szerokości.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]