Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i o czym powinno się pamiętać przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Obecne na rynku pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o weselach w plenerze, złotych godach, urodzinach, rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie, oraz całoroczne. Wybór stosownego modelu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – nieskomplikowane w montażu i trwałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a intuicyjne składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają również ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej struktury.