Pasta BHP – niezbędna w warsztatach i zakładach przemysłowych

Chcesz nabyć pastę do mycia rąk? Odwiedź ten adres.

Osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, rzemieślnicy, kominiarze czy pracownicy warsztatów samochodowych – to tylko kilka grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, których ciężko usunąć ze skóry dłoni. Są nimi głównie wszelkiego typu sadze, farby, smary, oleje, a także, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobligowani do udostępnienie im środków czystości pozwalających na eliminację takich zabrudzeń. Najbardziej efektywne są pod tym względem pasty BHP.

Pasty BHP – działanie i ich skład?

Pasta do mycia rąk różni się od innych środków myjących wykorzystywanych na co dzień w zwykłych domach. Zważywszy na fakt, że jest używana do usuwania bardzo uporczywych zabrudzeń, powinna cechować się odpowiednimi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju dodają do nich drobinki minerałów bądź specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, usuwających brudzące substancje z porów skóry. Zarówno środki myjące użyte w paście do rąk, jak i zabrudzenia, które one czyszczą, mają drażniące działanie. Dobrze więc, żeby pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta do mycia rąk – konieczna np. w warsztatach

Jak już wspomnieliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie zwykle w zakładach usługowych, rzemieślniczych i przemysłowych. Bez wątpliwości przyda się też w gospodarstwa domowych – będzie bardzo pomocna w czasie porządków lub w amatorskim „kąciku” majsterkowicza. W takich przypadkach należy sięgnąć po nieduże opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]