Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Chcesz nabyć etykiety weselne? Odwiedź tę stronę

Obyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego źródła najchętniej przekazywanym i, nie da się ukryć, równie ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Niemało ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać butelki na imieniny, wesele czy osiemnastkę. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety weselne – butelka alkoholu jako wyjątkowy upominek od Młodej Pary

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale także przyjęło się, że Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki prezent jest uważany za rodzaj wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z trunkiem wyskokowym może również przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety weselne, na których można dodać informację o miejscu i dniu ślubu, imionach nowożeńców lub podziękowanie za przybycie. Etykiety na butelki można zamówić w różnorodnych wzorach i kolorach, dlatego bez problemu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można użyć nie tylko z okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym czy wieczorze panieńskim.

Ozdób domowe trunki ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli wytwarzasz własne soki, nalewki czy wina, a później dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi nawet bez okazji, możesz udekorować je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne typowej flaszki. Dodatkowo butelki można też oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]