Nakładki na deskę sedesową i podkłady higieniczne

Zamów nakładki na deskę sedesową.

Będące bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia bakterie, wirusy i grzyby czają się praktycznie wszędzie. Największe ryzyko zakażenia powstaje jednak w miejscach, w których zazwyczaj przebywają osoby zakażone lub tam, gdzie w wyniku różnych zabiegów narzędzia bezpośrednio dotykają skóry lub innych tkanek. Takimi miejscami są przede wszystkim wszelkiego typu gabinety medycyny estetycznej, placówki służby zdrowia, studia tatuażu czy salony spa. Aby ograniczyć groźbę przenoszenia bakterii i innych niebezpiecznych mikroorganizmów, stosuje się rozmaite akcesoria – poza rękawiczkami z silikonu i środkami do dezynfekcji są to także podkłady higieniczne.

Podkłady jednorazowe – ochrona przed drobnoustrojami i roztoczy

Wiele szkodliwych grzybów i bakterii rozprzestrzenia się poprzez zetknięcie się skóry ze skażoną powierzchnią, dotykaną wcześniej przez jednostki zarażone. Żeby zminimalizować niebezpieczeństwo migracji zarazków w gabinetach i salonach urody, stosuje się podkłady medycznych. Zazwyczaj są one wyprodukowane z celulozy lub podobnych tworzyw i tworzą skuteczną barierę dla mikroorganizmów. Podkłady higieniczne są jednorazowego użytku i służą do wykładania m.in. foteli ginekologicznych i dentystycznych, kozetek lub sprzętu rehabilitacyjnego.

Nakładki na deskę sedesową – zastosuj w publicznym WC

Jeszcze wyższe ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji skórnych powodowanych przez bakterie panuje tam, gdzie z potencjalnie zakażoną powierzchnią styka się nieosłoniona skóra – w toalecie. Prawdopodobieństwo przeniesienia się choroby minimalizują podkłady jednorazowe przeznaczone do wykładania na deskach klozetowych. Ich użycie jest rekomendowane we wszelkich obiektach posiadających publiczne toalety – na przykład w punktach usługowych, firmach, sklepach lub placówkach oświaty.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]