Mydło antybakteryjne – usuń wirusy wywołujące poważne schorzenia

Skieruj się tutaj, aby kupić mydło antybakteryjne

Nawet do 5 milionów bakterii może bytować na każdym centymetrze kwadratowym powierzchni dłoni. Gros tych organizmów ma ogromny potencjał chorobotwórczy – na naszych dłoniach rozprzestrzeniają się wirusy, bakterie oraz pasożyty wywołujące groźne schorzenia. Z tego powodu higiena rąk jest niezbędna. Za pomocą pospolitego mydła możemy jednak usunąć ze skóry maksymalnie 90% drobnoustrojów. Zazwyczaj to satysfakcjonujący rezultat, jakkolwiek w licznych przypadkach niezbędne będzie skorzystanie z o wiele efektywniejszych preparatów.

Żel do dezynfekcji rąk – zastosowania

Mydło antybakteryjne znalazło szerokie zastosowanie w rozmaitych sferach życia. Często używane jest w instytucjach medycznych – gabinetach dentystycznych, szpitalach i przychodniach. Poza tym korzystanie z niego jest niezbędne w gabinetach kosmetycznych, gdzie pracownicy mają styczność ze skórą klientów i znajdującymi się na niej bakteriami. Po żel antybakteryjny do rąk koniecznie powinni sięgać też zatrudnieni w przemyśle gastronomicznym – szczególnie po przygotowywaniu dań z jajek, mleka czy mięsa (przede wszystkim drobiowego), ponieważ te artykuły spożywcze w stanie surowym często są zakażone bakteriami.

Typy płynów do dezynfekcji rąk

Najpopularniejszym preparatem do dezynfekcji rąk jest, naturalnie, mydło w płynie wzbogacone o substancje likwidujące komórki drobnoustrojów – najczęściej jest to alkohol. Preparaty do dezynfekcji rąk mają również postać żelu lub płynu. Zarówno żel, jak i płyn antybakteryjny do rąk można kupić w opakowaniach o różnych objętościach – małych, mieszczących się w kieszeni albo torebce, lub dużych, przeznaczonych do wykorzystania w dozownikach wieszanych na ścianie, często przystosowanych do włączania łokciem lub wyposażonych w fotokomórkę.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]