Maseczka z przyłbicą Mini Shield – zapewnij sobie swobodne oddychanie

Zamów mini przyłbice

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, pod każdym względem przeistoczył nasz bieg życia i relacje społeczne. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność używania różnych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed realnym ryzykiem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do supermarketu bądź kina, gdzie zwykle przebywamy w większej zgrupowaniu ludzi, powinniśmy bezwzględnie zakładać na nos i usta maseczkę ochronną. Jak jednak postąpić, jeżeli mamy kłopoty z oddychaniem w popularnej maseczce z materiału?

Wygodna maseczka wielorazowa w postaci ochronnej przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z bawełny są niewygodne i mają problemy ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, powinny zaopatrzyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona przed kontaktem z wirusem tak samo jak maseczka chirurgiczna, a więc zasłania nos oraz usta, ale jednocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi zaletami są komfort, wytrzymałość oraz niewielka waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta mini przyłbica wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przysłonę z folii PET po każdorazowym użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (nawet trzydzieści razy!) w wodzie z detergentem.

Kto powinien zakładać wielorazową mini przyłbicę?

Taką maseczkę z przyłbicą poleca się używać każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, jak również komfort. Osoby chorujące na astmę, w podeszłym wieku bądź sportowcy docenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą nosić maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie przez parę godzin nie jest uciążliwe. Młodzież zapewne doceni również to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]