Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Kontenery na złom kupisz na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery budowlane – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy wiele typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki z plandeką oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy nierzadko używane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]