Kiedy postawić na zaciemniające rolety dzień noc?

Dla kogo roleta typu 100% zaciemnienia albo roleta dzień i noc zaciemniająca to najwłaściwszy wybór? Kiedy warto zdecydować się na stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tych produktów jest pełen wachlarz, a możliwość kontroli docierających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich ciekawa cecha. W przypadku rolet dzień i noc całkowite zaciemnienie nie jest możliwe, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Który model najlepiej zda egzamin w Twoich wnętrzach? Podpowiadamy.

Zalety rolet wewnętrznych zaciemniających i rolet dzień noc

Pełna kontrola nad ilością światła docierającego do pomieszczenia to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia dysponują szeregiem zbieżnych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to możliwość montażu tych rolet zarówno na oknach PCV, jak i drewnianych. Jeśli już piszemy o montażu – jest on niezwykle łatwy, całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia śrub i gwoździ. Z samodzielnym montażem rolety dzień noc lub 100% zaciemnienia da sobie radę każdy.
Kilkanaście opcji kolorystycznych do wyboru sprawia, że te produkty odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień noc dostępne są też w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów materiałów w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą służyć za element dekorujący pokój.

Rolety zaciemniające w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wytwarzane przez wiele wiodących marek i producentów. W czasie zakupów rekomendujemy wybrać rodzimą firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Warszawa, Kraków lub Trójmiasto to liderzy produkcji i dystrybucji rolet. Istnieje też możliwość spersonalizowania towaru na żądanie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie posiadających standardowych wymiarów.