Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?

Więcej informacji o kapsułkach Lavazza A Modo Mio

Firm przetwarzających kawę są tysiące, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie pozostaje na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż początek marki Lavazza sięga ostatnich lat XIX wieku w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20$ nabył mały sklep, gdzie mielono ziarna kawowca i produkowano ich oryginalne mieszanki. W mgnieniu oka zdobyły one serca obywateli miasta. Sto lat później marka Lavazza wciąż czaruje aromatem swoich kaw, ustanawiając trendy także w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – bardzo dobra jakość i głęboki smak

Ekspresy na kapsułki z kawą z linii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najpopularniejszych. Stosowane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przygotowanie aromatycznej, smacznej kawy zajmuje zaledwie chwilę. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się wyłącznie do kapsułek produkowanych przez tę markę. Aktualnie w sprzedaży nabyć można sporo zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one tańsze, ale nadal charakteryzuje je intensywny smak.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – arabika i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, marki która także wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kapsułek z kawą do szeregu modnych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką robusty z arabiką (Vigoroso Ira czy Intenso Gola), pyszną kompozycją samej arabiki (Lussuria), jak i napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) czy czekolady (Mokaccino).

Dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]