Hurtownia opakowań szklanych – co ma w swojej ofercie?

Szukasz hurtowni opakowań szklanych? Koniecznie musisz skierować się tu.

Wytwarzanie żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie trwać człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że sporą częścią rynku produktów spożywczych rządzą potężne marki, jest to również branża, w której wyśmienicie radzą sobie małe firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim zdrowym, autorskim lub smakowitym produktem. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zabezpieczona tak, żeby towar dłużej pozostał świeży, a zatem m.in. w szklane butelki i słoiki. Atutem takich opakowań jest to, że są ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od polskiego dystrybutora

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo pasztety, ocet albo marmolady, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę paru tysięcy. Zakup słoików oraz butelek w hurcie będzie tym samym dla niego zarówno metodą redukcji kosztów, bo zamawiając opakowania na palety z reguły można spodziewać się znacznego rabatu od dystrybutora, ale także oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła znacznie obniży się, gdy zamówimy je u rodzimego hurtownika słoików oraz butelek. Tym sposobem również otrzyma towar dużo szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co znajduje się w jego asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do przechowywania wina, soków bądź piwa) i słoiki. Dowożone są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od wymiarów opakowań – po 800, 1600, a nawet 3200 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą też odebrać kupiony towar wprost ze składu hurtowni. Wraz z butelkami bądź słoikami w hurcie można również kupić odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki dopasowane do danego typu opakowania.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]