Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

Chcesz zamówić akcesoria do alkoholu? Sprawdź superbutelki.pl

Domowa produkcja alkoholi, kiedyś bardzo popularna, obecnie wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas zarówno względy finansowe (alkohole przygotowane na własną rękę są znacznie tańsze od tych ze sklepu), ale także pociąg do eksperymentowania, możliwość wytworzenia napojów według własnych upodobań oraz zadowolenie jakie płynie z picia swoich alkoholi. Większość osób samodzielnie wyrabiających domowe napoje wybiera wino, piwo, cydr bądź nalewki, acz nie brakuje także wielbicieli tradycyjnego samogonu. Jednak bez względu na to, w których napojach się specjalizujemy, winniśmy posiadać odpowiednie akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Wyrób alkoholu w domu nie byłby możliwy bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – odpowiednich balonów, pojemników, korków czy rurek. Na dodatek do każdego typu trunku potrzebne są odmienne akcesoria – dla piwa są to m.in. kotły i chłodnice, zaś dla wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże lista potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, bo butelki z napojami trzeba stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe oraz etykiety na butelki

Etykiety na bimber albo pozostałe domowe alkohole jesteśmy w stanie przygotować samodzielnie. Znacznie przyzwoiciej będą natomiast wyglądać butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami i ozdobnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez lub bez wahania podarować krewnym jako upominek. Szczególny wariant takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych trunkach, ale też tych nabytych w sklepie i podkreślić tym samym charakter przyjęcia.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]