Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

W tym miejscu kupisz drzwi drewniane wewnętrzne

Idealnym rozwiązaniem projektowym, stosowanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w tradycyjnym stylu, są w dalszym ciągu drzwi drewniane. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe cechy oraz opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają dziesiątki lat

Drewno to organiczny surowiec, który należycie konserwowany utrzyma się w bardzo dobrej kondycji nawet kilkadziesiąt lat, a użyty jako element aranżacji mieszkania sprawia, iż jest ono ciepłe i bardziej nastrojowe. Obecna technologia pozwala doskonale łączyć cechy drewna z wymogami współczesnego odbiorcy, co owocuje produkcją drzwi cechujących się gustownym wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się dobrą izolacją termiczną i niskim poziomem rozszerzalności – tzn. nie ulegają wypaczeniu. Możliwość pomalowania ich wierzchniej warstwy każdym kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, że tego typu drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach rozmaitego rodzaju – zarówno hołdujących stylu industrial, jak i apartamentach zaprojektowanych w nowoczesnej, skandynawskiej stylistyce. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z sosny, dębu czy mahoniu, wersje z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi oraz krocie innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale się prezentują przez długi czas.

Drzwi drewniane produkowane są także na wymiar

Pragniesz zamontować w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o nieszablonowych rozmiarach lub niekonwencjonalnej budowie? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada zaufać doświadczonym producentom, którzy świadczą nieodpłatny pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie daje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do indywidualnych zamierzeń klienta i np. wypełnić je szybami – między innymi szkłem witrażowym, bezpiecznym lub ornamentowym, co zdecydowanie podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być też posiadać w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]