Drukarki 3D dla profesjonalistów – co znajdziesz w ofercie dystrybutora?

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o drukarki 3D sklep, znajdziesz na https://cadxpert.pl.

CadXpert jest jedną z pierwszych na polskim rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Kluczowym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie ma aparaturę do druku przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Następnym filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: skanowanie 3D, drukowanie 3D oraz projektowanie 3D. Znajdujące się w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: PolyJet, SLA oraz FDM, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach FDM, DMLS, SLS, SLA oraz PolyJet.

CadXpert – dystrybutor skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, jak również jedynym dystrybutorem sprzętu firmy Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. To największa w Polsce oferta instrumentów do druku 3D – powyżej dwudziestu modeli drukarek 3D i kilkanaście różnych skanerów 3D. Oprócz tego CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym także tworzywa wysoko specjalistyczne, takie jak: Ultem 1010, Nylon 12 CF i inne (elastyczne, inżynieryjne, biokompatybilne, dentystyczne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi firma CadXpert posiada też filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D specjalistyczne oraz na biurko

Asortyment CadXpert jest skierowany zarówno do nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot), jak i biznesmenów, profesjonalistów i reprezentantów przeróżnych branż (urządzenia marki Stratasys). Firma CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia także showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto chce omówić ze specjalistami możliwości techniczne dowolnego urządzenia z asortymentu CadXpert, swój projekt bądź jest po prostu zaciekawiony procedurą druku 3D, może odwiedzić małopolski punkt. CadXpert gwarantuje również szeroką obsługę posprzedażową: pomoc techniczne i merytoryczne, opiekę serwisową i pogwarancyjną czy przeszkolenie z obsługi zakupionych urządzeń.

Tanie drukarki i skanery 3D

Jakie są ceny urządzeń do druku przestrzennego – skanerów i drukarek 3D? Już nieduże albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na profesjonalną drukarkę czy skaner 3D. Inwestycja w specjalistyczne narzędzia do druku przestrzennego szybko się zwróci – w przypadku sektorów, jak między innymi stomatologia, odlewnictwo, motoryzacja oraz medycyna, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie ogromną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek narzędzi do druku 3D żywiołowo się rozwija – wraz z postępem idą pionierskie technologie oraz rozwiązania, na które jeszcze niedawno mogły sobie pozwolić wyłącznie gigantyczne korporacje. Współcześnie – za sprawą spadku cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich uzyskały również niewielkie firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Z roku na roku zmniejsza się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, gdyż narzędzia do druku 3D są ciągle udoskonalane i rozwijane. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego ma wiele zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć należy zmniejszenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]