Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Jeśli poszukujesz części do Renault Kraków, koniecznie sprawdź france-car.com.pl/c/269/renault.html

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wyśniony auto i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy podwozia, układu chłodzenia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające elementy.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]