Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Zobacz, gdzie zamówić blachę na rąbek stojący.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej stosowany typ pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych pokryć dachowych? Czemu opłaca się ich używać? Opisujemy panele dachowe na rąbek stojący i sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – plusy i wykorzystanie

Blachy na rąbek stojący zyskują coraz większe grono entuzjastów, bowiem perfekcyjnie łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Trwała i świetnie prezentująca się blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których niezbędna jest zmiana paneli dachowych, jak i nowoczesnych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek są transportowane na teren budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je ułożyć szybko oraz dość łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest mocne, odporne na korozję i bardzo dobrze współgra z wieloma stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem dworkowym bądź minimalistycznym).

Nowoczesne pokrycia dachowe – zminimalizuj wydatki związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem odporności oraz użytej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy powleczonej dodatkową warstwą, która zapewnia osłonę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. opady oraz promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w licznych modelach, co umożliwia dobranie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na redukcję kosztów związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost w sklepach budowlanych.

Dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08