Box dachowy – łatwy montaż i duża pojemność

Sprawdź, gdzie kupić box dachowy

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje wiele typów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, modele podstawowe na relingach, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, uszkodzenia czy rdzę. Niezwykle popularne są również boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Naturalnie, rodzaj bagażnika powinien być dostosowany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – łatwy montaż

Współczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest bardzo prosty i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to użyteczne rozwiązanie, które stosuje szeroka grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują przede wszystkim osoby aktywnie spędzające wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria turystyczne, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]