Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Więcej informacji o balonie na wino

Balon do wina to znakomity podarunek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy upominek dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin bądź obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również znakomita ozdoba stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół baniak do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]