Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Kup słój z kranikiem na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych trunków i deserów. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on często używany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania kompotów, soków, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]