Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – poznaj opinie jego użytkowników

Co powinno się wiedzieć o Vitberg opinie?

Nieważne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, z pewnością zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, gdzie produkowane są aparaty do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie w trakcie ich pobytu w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, stres, spowolniony metabolizm czy regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem urządzeń do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również procesami powiazanymi z wibroterapią.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]