Vitberg – zobacz film o powstaniu firmy i procesie produkcji

Vitberg

Dowiedz się jak przebiega produkcja zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat para się wyrobem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na profilu YouTube.

Wiele lat doświadczeń w poręcznym zestawie marki Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu poprawę jakości życia pacjentów chorujących na najróżniejsze dolegliwości. Kompletny zestaw jest złożony z 6 elementów stymulujących i 2 nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na pojedyncze moduły można swobodnie dokładać do modułu podstawowego niezbędne nam elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do składu aparatów marki Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych wytwórców. Obicie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Do produkcji urządzeń RAM Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elementy elektroniczne sterowania, składany jest ręcznie, a następnie dokładnie sprawdzany przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]