Urządzenia Vitberg do wibroterapii – test i recenzja portalu Napieraj.pl

Więcej w temacie marki Vitberg na napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/

Co o terapii wibracjami sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy rekomendują stosowanie zestawu RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało mają wibracje?

Aparaty firmy Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat stosuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, wspomaga ich odbudowę po znacznym treningu. Nawet jeśli zajmujemy się sportem wyłącznie dla przyjemności, także możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg łatwo można skorzystać z takiego zabiegu w swoim domu. Produkowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wybierzemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Nogi, Relaks lub Kręgosłup) oraz intensywność drgań.

Zestaw marki Vitberg zbiera liczne pozytywne opinie zarówno od rehabilitantów, sportowców oraz lekarzy, jak i regularnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, że moduły wibrujące pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające wrażenie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]