„Uroda i Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Skieruj się tu po więcej informacji o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesięcznym okresie użytkowania maty masującej.

Vitberg – recenzja autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – utratę wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać także przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]