Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Kliknij tu jeśli interesuje Cię Vitberg opinie

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Podczas pracy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy odrętwienie szyi i ramion, uczucie obciążenia nóg czy bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje szyję, kolana, nogi, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co owocuje obniżeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów albo wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]