Szkolenia pierwszej pomocy

Kursy z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się pod względem ceny, metod nauki i zakresu. Z tego powodu lepiej wiedzieć uprzednio, na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – dla kogo?

Kurs z pierwszej pomocy to kurs przydatny dla każdego. Nie wszyscy musimy umieć grać na pianinie lub mówić po włosku, jednak każdy powinien być w stanie udzielić pomocy innym w sytuacji niebezpieczeństwa. Bez względu na płeć warto wiedzieć, jak unieruchomić skręconą nogę albo jak przeprowadzić resuscytację. Świadkiem niebezpiecznego wypadku możemy być zawsze: w drodze do szkoły, na wyjeździe, w szkole. Szczególnie istotne jest, byw kursie pierwszej pomocy wzięli udział nauczyciele, a także pracownicy administracji państwowej.

Ile zapłacisz za szkolenia z pierwszej pomocy?

Koszt kursu 1. pomocy jest uzależnionazależy od jego czasu trwania oraz liczby partcypantów. Im więcej godzin zajęć oraz uczestników, tym koszt na 1 osobę jest niższy. Jednak, im mniej osób, tym więcej wyniesiemy z praktycznej części zajęć. Na zniżki możemy liczyć w przypadku kursu dla kilkudziesięciu osób. Ponadto, w Sieci znajdziemy również kursy otwarte – dla bardzo dużych grup. Pozbywamy się konieczności organizacji szkolenia i kompletowania grupy, a jedynie zapisujemy się na wybrane szkolenie.