Psycholog w UK – dlaczego może być potrzebny?

Potrzebujesz skontaktować się z polskim psychologiem Coventry? Kliknij tutaj

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią zaczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj powodu Brexitu zjawisko emigracyjne praktycznie rzecz biorąc zanikło, ale ciągle nie brakuje chętnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może wywoływać szereg kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i związane z tym odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie w obcym państwa, rodzą wiele komplikacji, którym naprawdę trudno jest podołać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Do tego nieraz dochodzą także kłopoty z otrzymaniem pracy czy nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest dość często spotykany, powoduje, że błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu naprawdę ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie wolno obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano w czasie sesji będą przekazane osobie postronnej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje jak identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta odbywa się po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie do niej specjalista.

Dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339