Produkcja zestawów RAM Vitberg+ – wibroterapia w Polsce

Więcej w temacie Vitberg opinie na wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z biegiem la wibroterapia znajduje zastosowanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom.

Vitberg – urządzenia do wibroterapii polskiego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: montownię, szwalnię, wykrawalnię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddaje się wielu testom. Okrycie modułów wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z aparatów firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do optymalnego ułożenia pacjenta podczas sesji wibroterapii.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]