„INN:Poland” odwiedza firmę Vitberg

Potrzebujesz więcej informacji o marce Vitberg? Skieruj się na innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zajęła się tematem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd wciąż modernizuje swoje produkty.

Aparaty firmy Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od wieku, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od 4 dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które szybko pomagają, jednak mają działanie krótkotrwałe i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z przychylną oceną klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie Polski, gdzie można wypróbować aparat i przekonać się o jego działaniu. Średnio c czwarty pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki zestaw na własność. Z myślą o nich marka Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]