Blog „Testy outdoorowe” sprawdza działanie urządzenia Vitberg

Więcej na temat marki Vitberg na www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, może znacznie podnieść komfort życia osób cierpiących z powodu bólu szyi, nóg czy kręgosłupa. Moduły masujące polskiej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z modułu bazowego (niezbędnego do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do relaksu i walki z symptomami stresu.

Zestaw złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]