Autor bloga „Polaku lecz się sam” ocenia materace do wibroterapii od Vitberg

Vitberg, Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – opinie autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen autora recenzji, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność sesji, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość wykonania oraz to, że jest to dzieło rodzimej marki. Osobom rozważającym zakup całego zestawu (lub tylko poszczególnych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg, które są obecne na terenie całego kraju.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]