„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Na portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny odnajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W aparacie częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy służy do wibracyjnego treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeżeli zechcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do własnych potrzeb, niezbędne będzie dokupienie modułu: Nogi, Biodra, Metabolizm, Szyja lub Kolana. Przy użyciu tych elementów można skutecznie zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać proces odchudzania.

Sesje rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich w zaciszu własnego domu.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]