Wygodny transport busem do Holandii

Polacy stanowią aktualnie jedną z największych mniejszości w Holandii. Jeśli wierzyć badaniom, w Niderlandach przebywa już ponad 250 tyś. polskich obywateli. Tak duża liczba holenderskiej Polonii sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na usługi transportowe do tego kraju. Osoby organizujące wyjazd do państwa sławnego z wiatraków i kanałów dysponują wieloma opcjami. Jak zatem można dojechać z Polski do Holandii? Która z metod będzie najlepsza – podróż samolotem czy autokarem? A może bus do Holandii?

Jak dotrzeć do Holandii?

Metod na to, by udać się w podróż z Polski do Holandii jest kilka. Najszybszy ze środków transportu to , rzecz jasna, samolot. Kursy do Niderlandów dostępne są na co dzień z wielu dużych i małych portów – między innymi z Katowic, Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Lublina oraz Modlina. Jeszcze pokaźniejsza jest lista miejscowości, z jakich wyruszają autobusy rejsowe do Niderlandów. Te opcje mają jednakże pewne minusy. Główny z nich to fakt, że połączenia kończą się tylko w wskazanych przez przewoźnika miejscach. Do docelowej destynacji pasażer musi zaś dojechać na własną rękę.

Busy do Holandii w opcji door-to-door

By uniknąć takich komplikacji, warto skorzystać z transferu busem. To rozwiązanie ma sporo atutów. Busy do Holandii często kursują w formule door-to-door, co oznacza, że prowadzący bus odbiera pasażera ze określonego miejsca i zawozi go tam, gdzie ten potrzebuje. Istotne jest też to, że busy z Polski do Holandii są bardzo dobrze wyposażone i zapewniają wysoki komfort podróży. Pasażerowie do dyspozycji mają między innymi klimatyzację, ogrzewanie postojowe, Wi-Fi, odtwarzacze filmów, a także mnóstwo miejsca na ułożenie nóg i wygodne fotele.