Samolotem czy busem do Niemiec – jaki transport wybrać?

Republika Federalna Niemiec to jeden z najczęściej wybieranych kierunków podróży – według badań agencji pracy planuje tam wyjechać nawet co piąta osoba zainteresowana emigracją zarobkową. Dlaczego Polacy tak ochoczo wyjeżdżają za Odrę? Jaki środek transportu najczęściej wybierają?

Przewozy do Niemiec – bezpiecznie i komfortowo

Według aktualnych statystyk w Niemczech mieszka ponad 600 tysięcy Polaków – nasi rodacy wyjeżdżają za Odrę w głównej mierze w celach zarobkowych. Niemcy są także obiektem zainteresowania turystów, ale Polaków przyciągają także koncerty gwiazd muzyki czy sklepy. W jaki sposób podróżujemy? Duża część osób wybiera bogato wyposażone busy Polska-Niemcy, które gwarantują bezpieczne i wygodne dotarcie do celu. Popularnością cieszą się przewozy Polska-Niemcy realizowane przez poEuropie.pl – firma zapewnia komfortowo wyposażoną flotę busów, które docierają między innymi do miast na trasie Berlin, Hanower, Brema, a także Moguncja, Würzburg czy Bamberg. Busy z Polski do Niemiec obsługują województwo podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, dolnośląskie, opolskie i śląskie.

Wygodne busy Niemcy-Polska

Interesuje Cię wygodna podróż i sprawne dotarcie do miejsca docelowego? Komfortowe busy do Niemiec spełnią Twoje oczekiwania. Pojazdy, które zapewnia przewoźnik wyposażone są w wygodne fotele, posiadają dwustrefową klimatyzację i zapewniają podróżnym dużo przestrzeni. Przewozy realizowane są busami typu Ford Transit, które regularnie przechodzą badania techniczne i gwarantują komfortową podróż. Busy Niemcy-Polska mają na pokładzie odtwarzacz DVD, jak również bezprzewodowy internet Wi-Fi na terenie Polski.