Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Organizacja przyjęć - skieruj się tu po więcej informacji o tej usłudze.

Gdy ktoś wspomina o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zapewne naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Jednakże huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przyjeżdża dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to także chrzty, komunie oraz „18-tki”. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest długi, na ogół nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest wynajęcie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – na co zwrócić uwagę?

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka bądź przyjęcie urodzinowe, w której uczestniczyć będą w większości dorośli, uczestnikom należy zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast imprezy, w których znaczną część gości będą stanowić najmłodsi, m.in. ceremonie chrztu albo komunie, dobrze jest zorganizować w lokalu, który oprócz wydzierżawienia sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się tak szybko przyjęciem i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Przekąski podawane uczestnikom też muszą być dobrane do typu przyjęcia. Planując takie wydarzenie warto więc skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o dobre potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w królewskim duchu

Wyszukanie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, nie jest wielką trudnością, lecz niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w nieomal dworskim duchu urządzane są w nim chrzciny, komunie oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. A gdy zabawa zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści aż trzystu gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia dań, poprzez ułożenie oraz przystrojenie stolików, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]