Profesjonalna opieka nad grobami

Na http://www.pong-malopolska.pl zlecisz opiekę nad grobami Kraków

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki położone są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się jednak, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby muszą zostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również pochodne usługi, czyli zakładanie ławeczek lub pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności lub poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które będziemy musieli opłacić osobom czuwającym nad grobami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależą zwłaszcza od zakresu usług – gdy wybieramy tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 złotych co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że stawki uzależnione są także od gabarytów grobów, a najdroższe będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]