Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Kliknij tutaj jeżeli jesteś zainteresowany ofertą biura architektonicznego Kraków

Biuro projektów oferuje rozległe spektrum usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w ustawnym i wygodnym domku, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji oraz firm. Architekt może opracować pełny projekt obiektu, a potem czynnie doglądać zaawansowanie prac, zaplanować odnowę budynku bądź zaproponować aranżację już istniejących mieszkań, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię wykwalifikowane biuro projektowe?

Szukasz nieszablonowych, ciekawych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się na tle wielu domków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie wygodny, a w tym samym czasie praktyczny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające najświeższe nurty architektoniczne, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej oraz wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to między innymi kawiarnie, obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy apartamenty pod wynajem. Układ przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki danego obiektu, jak również osobistych potrzeb klienta. Nasze biuro projektowe może także zaplanować pojemne i praktyczne szafy wnękowe, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]