Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Parking Balice Kraków - sprawdź pełną ofertę

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to generuje pytanie: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]