Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Kraków lotnisko parking długoterminowy, uzyskasz na pandaparking.pl

Wybierasz się na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w okolicy portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z większych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć noszenia ciężkich walizek w pociągu lub autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czy warto korzystać z jego usług?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking oferuje także bezpłatny dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet bądź na telefon – w mgnieniu oka i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) lub przelewem bankowym. Innym pozytywem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]