Organizujesz Wigilię dla swoich pracowników – zamów catering świąteczny

Catering świąteczny Katowice - kliknij w to miejsce po dalsze informacje o tej usłudze.

Boże Narodzenie to czas, który spędza się z reguły wraz z rodziną, jednakże spotkania świąteczne urządzane są także w firmach. Nieraz kadra firmy organizuje je sama, przynosząc osobiście ugotowane dania, lecz w dużych zakładach pracy ten schemat działania często nie jest efektywny. Aby zatem ułatwić sobie zadanie organizacji firmowych obiadów bożonarodzeniowych, dużych, jak i tych mniejszych, polecamy zamówić usługę cateringu świątecznego.

Żurek, ryby, krokiety z grzybami i kapustą – o cateringu świątecznym

Oczywiście, na wigilijnym stole muszą zostać podane standardowe świąteczne smakołyki. To głównie dania rybne, np. chrupiący filet z karpia lub łososia, jak również staropolskie zupy – koniecznie barszcz czerwony i żurek, a dodatkowo również zupa rybna. Na stole nie może zabraknąć też krokietów z kapustą i grzybami, które na ogół spożywane są wespół z wspomnianym już barszczem czerwonym. Firmowa impreza bożonarodzeniowa nie byłaby kompletna bez zakąsek na chłodno, między innymi bez sałatki śledziowej czy śledzia z borowikami. Powinno się też zadbać o słodki specjał na koniec spotkania. Na stół świąteczny polecamy kutię z rodzynkami, makowiec bądź puszysty sernik.

Catering świąteczny dla pracowników – dobierz dania, które wszystkim smakują

Planowanie Wigilii w firmie należy rozpocząć z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Należy wyznaczyć dzień wydarzenia oraz porównać go z harmonogramem urlopów zatrudnionych. Pozwala to precyzyjniej ustalić prawdopodobną liczbę gości imprezy, a ostatecznie ułatwi zamówienie wystarczającą ilość porcji. Dobrym rozwiązaniem jest skonsultować z zatrudnionymi menu i razem zamówić te propozycje z portfolio firmy cateringowej, które wszystkim odpowiadają. Istotne jest także to, aby mieć wiedzę czy ktokolwiek z pracowników cierpi na alergię, przykładowo na orzechy, które używane są w cieście, bądź są w załodze firmy weganie. Dla tych osób należy zamówić dania pasujące do ich preferencji dietetycznych. Firmy cateringowe zajmujące się przygotowaniem meny świątecznego zbierają zamówienia przez większość grudnia, jednakże nie powinno się robić tego w ostatniej chwili.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]