Organizacja przyjęć weselnych – zadbaj o wszystkie szczegóły

Oferta sali ślubnej w Krakowie w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie mamy.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni państwa młodych i zaproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie najlepszego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten specjalny dzień w wygodnych warunkach.

Miejsce na wesele – jak szukać?

Poszukując lokalu na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę parę istotnych czynników. Na wstępie musi ustalić liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, żeby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Dodatkowo para młoda powinna zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca ślubu znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej nie będzie utrudniona. Jeśli na wesele zaproszeni są bliscy i przyjaciele z dalekich krańców Polski, powinno się szukać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, czyli przystrojenie sali, ułożenie menu i znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Te zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na ponad setkę gości

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą urządzić wesele w bardzo malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela urządzane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć ponad setkę osób. Przyjęcie można wyprawić również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że umiejscowiony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie trwa więc dłużej niż 40 minut.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]