Oferta parkingu w Balicach pod Krakowem

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz wygodnie dojechać na lotnisko, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje monitorowany parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia oferuje?

Parking przy Balicach – wygoda i komfort

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około pół godziny jazdy autem, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i dźwigać ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Rozwiązaniem jest parking długoterminowy znajdujący się blisko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – ogrodzone miejsca postojowe

Parking przy lotnisku Kraków-Balice liczy 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez całą dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić nawet na kilka tygodni – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z toalety. Boisz się, że po dłuższym urlopie w egzotycznym kurorcie nie będziesz w stanie włączyć samochodu? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.