Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Oferta lokalu na imprezę w Krakowie w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was mamy.

Przyjęcia firmowe to nie tylko spotkania integracyjne bądź wspólne pikniki dla pracowników i ich bliskich, które mają za zadanie uformowanie głębokich więzi między zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, żeby świętować osiągnięte sukcesy, jak również rozmaite gale dla wspólników biznesowych, szkolenia i sympozja. Takie imprezy muszą być właściwie zaplanowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później do działań promocyjnych.

Gdzie wyprawić galę firmową?

Jeśli nie posiadamy w firmie dużych wnętrz, w których można zorganizować galę, trzeba szukać ofert najmu lokali, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Ważne jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę korespondowało swoją estetyką do charakteru urządzanej uroczystości. Prestiżowe bankiety dla wspólników spółki, podczas których fetowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny zostać urządzone w pierwszym lepszym lokalu. Wypada w takich sytuacjach zorganizować imprezę w eleganckim miejscu, które wyraźnie podkreśli prestiż uroczystości. A jeżeli na event poproszeni będą uczestnicy nie rezydujący w bliskiej okolicy lokalu, warto wybrać salę, zlokalizowaną niedaleko rozbudowanej bazy hoteli, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj obecnym na sali należytą obsługę

W toku planowania imprezy firmowej nie wolno przegapić tak istotnego elementu, jak zagwarantowanie zaproszonym gościom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Preferowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku dobrej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazane miejsce wyśmienitych dań dla gości, ale również doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie dekorację stołów. Podczas pokazowych gal wskazane jest także zagwarantowanie zaproszonym doskonałej obsługi. Warto zatem szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy będą serwować posiłki w szykowny sposób, jak również doświadczonych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko smaczne, lecz i doskonałe wizualnie dania.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]