Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Potrzebujesz sprawdzić, kto oferuje projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków? Na co czekasz? Koniecznie skieruj się na joannaklusak.com/oferta/

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zwykle potrzebny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]