Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

przerwa kawowa, catering dla firm

Sympozjum, warsztaty czy ważne spotkanie biznesowe – każda większa firma niechybnie kiedyś stanie przed potrzebą przygotowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z licznymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie posiłków oraz napojów dla jego gości. Jeśli organizowane wydarzenie przyciągnie ogromne tłumy, opłaca się skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Catering biurowy – zapewnij uczestnikom kursu napoje oraz przekąski

Warsztaty oraz konferencje biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 6-8 godzin, nierzadko także przez kilka następujących po sobie dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły program wykładów, między którymi przewidziane są maksymalnie dwie-trzy kilkunastominutowe przerwy, w czasie których niemożliwe jest spożycie pełnego obiadu w najbliższej kafeterii. Stąd tak ważne jest udostępnienie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą szybko zjeść podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść ze sobą na salę, w której trwa wykład. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć bez obaw o zabrudzenie garnituru i dłoni. W ramach oferty cateringu dla firm użyczane są również urządzenia do przygotowania napojów gorących.

Przerwy kawowe – istotna część warsztatów biznesowych

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, pozwalają bowiem uczestnikom odpocząć po kilku godzinach głębokiego skupienia. Oprócz tego jest to też szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i przeanalizowania w mniejszej grupie przedmiotów poruszanych na kursie. Automat z kawą i różnymi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych biurowców, w żadnym razie nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci ważnych konferencji bądź płatnych kursów nie mogą wszak pić z papierowych kubeczków, jedząc zakupione po drodze w sklepie bądź własnoręcznie zrobione kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc rangę szkolenia i zarazem pokaże, iż jego organizator pomyślał też o wygodzie gości.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]