Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

parking lotnisko kraków balice

Szybkość, wygoda i możliwość dotarcia nawet w najbardziej odległe miasta naszego globu – to najważniejsze plusy podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu transport zyskał niesamowite uznanie. Wyjazd, którego częścią jest lot samolotem, łączy się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie problem dostania się do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu musi wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak daleką trasę najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne kłopoty związane z dotarciem na lotnisko prywatnym autem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Balicach – podróżuj spokojnie, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, toteż w czasie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji na jego stronie www, dzięki czemu nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca odstawić pojazdu. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest ogromnie istotne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na asystę jego załogi

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć także na spore udogodnienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie możliwość skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Na dodatek klienci mogą uzyskać asystę personelu parkingu w nagłych przypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora albo spadek ciśnienia w oponach.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]