Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Na www.serwismeteo.pl zlecisz serwis okien Warszawa.

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego rodzaju zniszczenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien źle działają też czynniki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile nieskomplikowane czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalna ekipa serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista może też zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]