Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Jeżeli potrzebujesz zamówić catering na imprezę, kliknij tu.

Sezon letni obfituje w bardzo popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe i imprezy na świeżym powietrzu, ale tak naprawdę przez cały rok w przeróżnych miejscowościach kraju odbywają się sympozja, gale albo benefisy. Wszystkie te imprezy wymagają odpowiedniej oprawy, której integralną częścią są profesjonalnie przyszykowane i smakowite posiłki. Rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezy – niezastąpiony na prestiżowych eventach

Masz zabukowaną salę bankietową albo zdecydowałeś się już na miejsce, w którym zorganizujesz piknik? Super! Teraz należy zatroszczyć się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia smakowitych przekąsek, gorących dań oraz napojów. Weź pod uwagę, że podczas istotnych wydarzeń nie można postawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i spodziewać się, że zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Cała oprawa eventu jest istotna – odpowiednie ustawienie stołów, stosowne akcenty dekoracyjne, jak również prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Goście eventu na pewno docenią dodatkowo, jeśli dania będą wyglądać na talerzu niczym w uznanych restauracjach, a posiłki będą serwować im kompetentni kelnerzy.

Czy opłaca się skorzystać z usług cateringu na imprezy?

Plusem zlecenia oferty cateringu eventowego jest z pewnością to, że wynajęty do pomocy zespół nie tylko przygotuje świetne dania, ale także kompleksowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy i zakąski będą dowiezione w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi i nakryje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości podczas bankietu. Na życzenie kontrahenta, o ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną szansą, aby zobaczyć z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Należy zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od długiego czasu i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu eventów, zarówno tych liczących setki uczestników, jak i kameralnych. Podczas ustalania szczegółów zamówienia zasugeruje ona, które potrawy, przekąski oraz napoje świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]