Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą usług cateringowych w Krakowie? Nie czekaj! Skieruj się na https://lastrada.pl.

Kiedy aranżujesz wystawne wydarzenie firmowe lub rodzinne, na które spraszasz sporą liczbę gości, zazwyczaj nie będziesz w stanie w pojedynkę zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując popularne przekąski i napoje w hipermarkecie – prestiżowe eventy najczęściej wymagają odpowiedniej oprawy również w sferze poczęstunku. Wtedy nie wypada stawiać na stolikach gości samych ciasteczek i wody mineralnej. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringowej.

Zamierzasz zamówić usługę cateringową? Wyraźnie komunikuj własne oczekiwania

Profesjonalne firmy specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringowych najczęściej oferują parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na chrzciny, wesela albo komunie, catering dla firm i catering świąteczny, czyli dostarczanie posiłków wigilijnych. Oferty te są dobrze dobrane do wymogów konkretnych imprez, dlatego wyraźnie różnią się od siebie np. ceną i katalogiem potraw sugerowanych w danej usłudze. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringowej należy pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie przedstawić własne oczekiwania, lecz przy tym być też otwartym na jego sugestie. Wszak dla caterera obsługa imprez przeróżnego rodzaju to codzienność, a długoletnie doświadczenie w tej branży sprawia, iż może on podsunąć rozwiązania, które usatysfakcjonują większość gości.

Usługa cateringowa – posiłki przyrządzone przez doświadczonych szefów kuchni

Organizacja dań już dla niewielkiej ilości gości bywa uciążliwym zadaniem, zwłaszcza wtedy, gdy musimy zrobić to samemu. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to więc spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na koordynację innych ważnych elementów wydarzenia. Daje to także możliwość zaserwowania gościom wyśmienitych posiłków przyrządzanych przez profesjonalnych szefów kuchni. Należy przy tym zaznaczyć, że ważnym przymiotem potraw przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale też ich prezentacja. Dodatkowo firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają także własny zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]